JAK PARALYZÉR FUNGUJE

NA NAŠOM TRHU SA VYSKYTUJE VEĽKÉ MNOŽSTVO PARALYZÉROV V RÔZNYCH CENOVÝCH KATEGÓRIÁCH. CENA EŠTE NIČ NEVYPOVEDÁ O KVALITE PARALYZÉRA. AK CHCETE ZISTIŤ, ŽE KÚPITE KVALITNÝ A BEZPEČNÉ VÝROBOK, VYŽIADAJTE SI OD PORADCU PREHLÁSENIE O ZHODE A ŽE MÁ VŠETKY POTREBNÉ CERTIFIKÁTY.

Elektrické paralyzéry sa radí medzi obranné prostriedky, ktoré dokážu paralyzovať každého násilníka či iného devianta. Výhodou je, že nezanechávajú trvalé následky, vďaka čomu nie sú tak nebezpečné. Deti, dievčatá, ženy, seniori aj handicapovaní občania sa veľmi ľahko stávajú obeťami násilnej alebo majetkovej kriminality. Paralyzéry vám zvýšia pocit bezpečia.

Ponúkame vám kvalitné elektrické paralyzéry rôznych farieb, designu aj veľkosťi, a napríklad aj modely s LED svietidlom (paralyzér-svietidlo). Ak si neviete rady, ktorý vybrať, alebo ktorý je ten správny, neváhajte nás kontaktovať. S vašou voľbou vhodného obranného prostriedku vám radi pomôžeme.

 

Veľa otázok na nás smerujete ohľadom účinnosti. Všeobecne existuje domnienka, že čím viac má voltov, tým je účinnejšia. Nemusí to byť však pravda. Oveľa dôležitejšie je prúd udávaný v mA.

 

Maximálna povolená hodnota je 10mA. Väčšina elektrických paralyzérov má túto hodnotu medzi 3 a 6 mA. Najúčinnejší produkt v našej ponuke a pravdepodobne aj na celom trhu je PANTHER, ktorý má prúd 9.8 mA. Teraz existuje nová generácia paralyzéra PANTHER s bezpečnostnou poistkou. Pokiaľ Vám útočník vytrhne paralyzér z ruky, nemôže ho proti Vám použiť. Je veľmi vhodný proti psom.

Predaj len osobám starším ako 18-tich rokov. Vykonaním objednávky potvrdzujete, že ste starší ako 18 rokov.

0 EUR 40 EUR

Elektrický paralyzér 1 000 000 V so senzorom

Malý účinný paralyzér s kontrolou nabíjania. Štyri led modré kontrolky indikujú stupeň nabitia, takže vždy viete či je ...
Skladom
15.35 EUR 26.88 EUR

USB kábel pre paralyzér PANTHER

Skladom
1.50 EUR

Slzná náplň pre paralyzéry ESP SCORPY

Skladom
3.62 EUR

Nylonové puzdro pre paralyzér SCORPY MAX

Skladom
10.12 EUR