(9)

- 12% + Darček

TRETIA GENERÁCIA. Má LED kontrolku, ktorá Vám ukáže či je už paralyzér nabitý. Keď sa nabíja svieti červená kontrolka a keď je nabitý LED kontrolka zmení farbu na zelenú. Veľmi výkonný elektrický paralyzér PANTHER 2.5 mil. V so supersvietivým LED diódové svietidlom (paralyzér baterka). Súčasťou je aj kožené puzdro, ktoré ide pripevniť na opasok a má bezpečnostnú poistku. Malé rozmery, vysoký výkon, ergonomický tvar, silné svietidlo (100 Lm) sú výhody, ktoré hovoria pre kúpu tohto paralyzéra. Je nabíjací. Paralyzér baterka. Je vybavený bezpečnostnou poistkou proti vytrhnutiu z ruky. Tiež vhodný proti psom a nebezpečným zvieratám. Nabíja sa zo siete. Nabíjačka je súčasťou paralyzéra.
Na trhu sa objavilo pár napodobenín paralyzéra PANTHER. Spoznáte ich podľa toho, že nemajú farebnú nálepku na škatuľke s označením CE. Nemajú slovenský návod. Nemajú schválený certifikovaný prívodný kábel. Na vyžiadanie by Vám mal predajca predložiť "Vyhlásenie o zhode". Komu chýba aspoň jedna z týchto vymenovaných vecí, predáva falzifikáty, kde nemáte zaručenú bezpečnosť.

Môj paralyzér PANTHER dovážame priamo z továrne v Číne (nikde inde sa paralyzéry nevyrábajú), ktorú som navštívil osobne. Videl som výrobu. Mám k nemu všetky certifikáty, český návod. Poskytujem tak záručný ako pozáručný servis.

Súčasťou balenia je:

Elektrický paralyzér PANTHER
bezpečnostná poistka
USB kábel
adaptér
kožené puzdro
viac >>

Výrobca: BRANSE. Kód produktu: PANTHER-USB

33.76 EUR s DPH, Štandardná cena 38.42 EUR , Ušetríte 4.66 EUR s DPH (12%) Skladom

Spresnite výber produktu

ks

TRETIA GENERÁCIA. Má LED kontrolku, ktorá Vám ukáže či je už paralyzér nabitý. Keď sa nabíja svieti červená kontrolka a keď je nabitý LED kontrolka zmení farbu na zelenú.


Som majiteľ ochrannej známky PANTHER. Kto predáva paralyzér pod názvom PANTHER bez môjho povolenia, vystavuje sa  obchodno-právnej tak trestno-právnej zodpovednosti.

Veľmi výkonný elektrický paralyzér PANTHER 2.5 mil.V so supersvietivým LED svietidlom. Súčasťou je aj kožené puzdro, ktoré možno pripevniť na opasok. Malé rozmery, vysoký výkon, ergonomický tvar, silné svietidlo (100 Lm) sú výhody, ktoré hovoria pre kúpu tohto paralyzéra. Je nabíjací. Paralyzér baterka.

Technické parametre:

• 2.5 miliónov Voltov

• prúd 9.8 mA

• svietivosť 100 LM

• dosvit: 100 metrov

• Váha: 125 g

• Dĺžka: 130 mm

• Šírka: 44.5 mm

• Výška: 26 mm

• Nabíja sa zo siete. Nabíjačka je súčasťou paralyzéra.

 

Súčasťou balenia je certifikovaný prívodný kábel, adaptér, český návod, kožené puzdro, poistka.

25. 11. 2018, 10:50

šikovný, praktický a hned k dispozícii.

žiadné

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

09. 12. 2018, 18:19

Pěkné provedení, zatím nevyzkoušen...

nic

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

19. 07. 2019, 16:16

Vzhledem k výkonu nízká cena, malé rozměry a nízká hmotnost, možnost nabíjení klasickým USB kabelem.

Nechápu proč výrobce řešil bezpečnostní pojistku tak, že po jejím zasunutí z paralyzeru trčí 1,5 cm. dlouhá tyčinka s poutkem. Díky tomu do dodaného p ...

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!

Alternatívne produkty 2