Borner C11, CO2 pištoľ pre deštrukčnú streľbu oceľovými BB broky, polymerová konštrukcia s kovovými vnútornými dielmi, kapacita zásobníka 18BB viac >>
Výrobca: BORNER. Kód produktu: 8.4010

37.27 EUR s DPH Skladom


ks

Popis

Borner C11

Polymerová konštrukcia s kovovými vnútornými dielmi a plastovými črienkami.

Bombička CO2 12g sa vkladá do rukoväti zbrane pod posuvnou črienku.

Kovový zásobník na oceľové BB broky 4,5 mm sa tiež vkladá do rukoväte a rovnako ako u ostrej predlohy je istený záchytom v pätke pištole. Kapacita zásobníka činí 18 BB.

Zaistenie zbrane proti náhodnému výstrelu tzv. poistka je umiestnená na rámu zbrane nad spúšťou z pravej strany. Posunom prepínača vpred poistku aktivujete alebo posunom vzad deaktivujete.

Spúšťový mechanizmus pištole Borner C11 je v režime Dual Action Only, spolu so spúšťou sa automaticky naťahuje aj kohút a po dotlačení spúšte dôjde k výstrelu.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Borner C11 je vzduchová pištoľ vhodná pre hobby streľbu. Nemá drážkovanú hlaveň, ale môže sa chváliť veľkou kapacitou zásobníka.

PARAMETRE:

Úsťová rýchlosť [m/s] 120
Dlžka hlavne [mm] 100
Celková dlžka [mm] 175
Hmotnosť [g] 428

Obsah balenia

  • Borner C11
  • Zásobník Borner C11
  • Návod so záručným listom

V sekcii odporúčame kúpiť nájdete vhodné príslušenstvo.

Kontaktujte nás!