Borner Z122, CO2 pištoľ pre deštrukčnú streľbu oceľovými BB broky, polymerová konštrukcia s kovovými vnútornými dielmi, napodobenina pištole SW P226, kapacita zásobníka 20BB viac >>
Výrobca: BORNER. Kód produktu: 8.5010

44.62 EUR s DPH Skladom


ks

Popis

Borner Z122

Napodobenina známé pištole Smith Wesson P226.

Polymerová konštrukcia s kovovými vnútornými dielmi a plastovými črienkami.

Bombička CO2 12g sa vkladá do zásobníka zbrane. Do zásobníka tiež vkladáte strelivo, oceľové BB broky 4,5 mm. Kapacita zásobníka je 20 BB.

Zaistenie zbrane proti náhodnému výstrelu tzv. poistka je umiestnená pred kohútom zbrane, má podobu páčky. Posunom páčky nahor poistku aktivujete, posunom páčky dole deaktivujete.

Spúšťový mechanizmus použitý v pištoli Borner Z122 je v režime Dual Action, spolu so spúšťou sa automaticky naťahuje aj kohút a po dotlačení spúšte dôjde k výstrelu. Je tu teda možnosť si prednatáhnuť kohút pre zníženie odporu spúšte.

Princíp systému CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.

Borner Z 122 je vzduchová pištoľ vhodná pre hobby streľbu. Nemá drážkovanú hlaveň, ale môže sa chváliť veľkou kapacitou zásobníka.

V sekcii odporúčame kúpiť nájdete vhodné príslušenstvo.

Kontaktujte nás!